Dilko English Gebze

Dilko English Gebze Şubesi
Dilko English Gebze Şubesi

DİLKO Eğitim Kurumları, 1977 yılında yabancı dil eğitimi üzerine hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Bugünkü, Dilko English, Dilko Dershaneleri, Dilko Yayıncılık, Dilko Liseleri ve Dilko ilk-ortaokulları ile Türkiye içinde  eğitimin öncü ve lider kuruluşudur. Dilko English olarak, 1977 yılından bu yana öğrencilerimize Global düzeyde bir eğitim sunuyor, uzmanlığınızı çağdaş bir dil eğitiminin gereklilikleri üzerine hazırlanmış yapısı, 40 yıl sonra bugün hala aynı fikir ve hedef ile kendini geliştiriyor, modern ve teknoloji ile iç içe yapımız ile eğitimin öncüsü olma misyonumuzu devam ettiriyoruz.

Bu zamana dek eğitimlerine destek sağladığımız, 400.000 den fazla öğrencimize, tam 4 nesildir ülkemizde dil öğrenimi için kapsamlı bir hizmet veriyoruz. 40 yılın birikimini paylaşarak Avrupa birliği akademik standartlarında, öğrenci memnuniyeti odaklı eğitim anlayışımız ile bugün yine yeni başarı hikayelerine imza atıyor, Dilko ailesi olarak geleceği yetiştiriyoruz

Eğitimlerimiz; Genel İngilizce, Özel Ders, Kurumsal Eğitimler, Sınav İngilizcesi,Yaz Okulu, Lise Programları,Ortaokul Programları ve Diğer Diller.

Dil bilmek günümüzde çok daha değerli oldu. Dil okulundan mezun olduktan sonra üniversitenin dil bölümleri olan mütercim tercümanlık bölümünde okuyarak tercüme bürosu bünyesinde çalışabilirsiniz.  Ya da turizm rehberliği bölümlerini seçerek turizm rehberi olabilirsiniz.

Dilko English Gebze Şubesi

Tatlıkuyu Mah. Körfez Cad. No:19 K:1-2-3 Gebze-Kocaeli (Final Lisesi Karşısı)

0262 644 75 75

gebze@dilkoenglish.comwww.gebzedilko.com