Demtaş Nakliyat

demtaş nakliyat
demtaş nakliyat

Demtaş nakliyat yıllardır istanbul’da hizmet vermektedir. İstanbul’un metropol olan kenti ataşehir’de hizmet vermektedir. 1990 yılından beri ataşehir’de hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat’da 1990 yılından 1 kamyon ile başlayıp şuan da ise araç flosu kurup 2000 yılında ise cozumdepo.com eşya depolama şirketi acarak ataşehir’de müşterilerin fazla olan eşyalarını depolamaktadır.

Şirketimiz istanbul anadolu yakasında ataşehir ve kartal’da avrupa yakasında ise mecidiyeköy ve beylikdüzü olarak hizmet vermektedir. Bizimle çalışan tüm perosonellerimiz yıllardır bizimle el ele vererek siz değerli müşterilerimize kaliteli ve profesyonel hizmet vermektedirler.

Hizmetlerimiz ise hem İstanbul’un her semtine hemde şehirler arası olarak hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz garantili ve sigortalıdır. Anlaşma sağladığımız takdirde sizlere ücretsiz eksper hizmeti vererek sizlere daha net fiyat ve ne tür taşıma hizmeti verdiğimizi açıklayıcı bir şekilde takdim edip sözleşme yapıldıktan sonra taşıma işlemine başlayıp herhangi bir hasar ziyan meydana gelmeden, (özellikle mutfak eşyaları), firmamız bu konuda hassas bir çalışma yaptığından dolayı içiniz rahat bir şekilde nakliyat hizmeti alırsınız. Firmamız sizlere profesyonel bir nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Sigortalı Taşıma, tüm hizmetlerimiz herhangi ufak bir hasar da sigorta firması hasarınızı en kısa sürede gidermek için evinizde hasarlı olan eşyanızı alıp eğer yapılacak bir durum var ise yapılıyor eğer yapılmayacak bir durumda ise sizlere yenisini getirip bir kuruş para talep etmeden sizlere eşyanızı teslim eder. Sizde profesyonel evden eve nakliyat hizmetinden yararlanmak istiyorsanız hemen iletişim bölümünde yer alan numaralarımızı arayarak yada ofisimizi ziyaret ederek taşıma kaydınızı 100 de 25 indirim ile evinizi iş yerinizi veya depolama gibi tüm ihtiyaçlarınızı firmamız tarafından gerçekleştiriniz.

Bu güne kadar verdiğimiz hizmet her gün geçtikçe büyüyerek Türkiye’nin her bir tarafına kadar şehir içi ve şehirler arası olarak devam etmektedir. Şehir içi Türkiye’nin her neresi olursa olsun hizmetimiz vardır. Aynı zamanda şehirler arası olarak da hizmetimiz vardır. Amacımız müşteri memnuniyetidir. Depolama olarak ise 2000 yılından beri evinizde fazla olan eşyalarınız için çözüm üretiyoruz. Sizde fazla olan eşyalarınız için günlerce yer arayıp nasıl bir yerde muhafaza edeceğim diye kara kara düşünmeyin, eşyalarınızı gönül rahatlığıyla Anadolu Sigorta güvencesi altında eşyalarınızı depolayalım.

Gebze’ye taşınacak iseniz size güvenli ve profesyonel olarak gebze evden eve nakliyat hizmeti de sağlamaktayız.