Çağıl Nakliyat

çağıl nakliyat
çağıl nakliyat

ÇAĞIL NAKLİYAT gelişen teknoloji doğrultusunda nakliye hizmetlerinin devam ve sürekliliğinin sağlanması modern nakliye vasıtaları ve organize yapısı ile nakliye sektörünün vazgeçilmez unsurları arasında yerini almıştır.

Gelişen teknoloji doğrultusunda nakliye hizmetlerinin devam ve sürekliliğinin sağlanması modern nakliye vasıtaları ve organize yapısı ile ÇAĞIL NAKLİYAT nakliye sektörünün vazgeçilmez unsurları arasında yerini almıştır.    Firmamızdan aldırmak istediğiniz malzemelerinizi pratik ve çözüm getiren deneyimli elemanlarımızla en uygun fiyatlarda ve sağlıklı biçimde sevk adresinize ulaştırırız. Bizimle çalışmanızdan mutluluk duyarız.

Çağıl Nakliyat Gebze Nakliye firması olarak, İstanbul Kocaeli arası nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Gebze İstanbul arası şehirler arası nakliyat, kocaeli şehir içi nakliye hizmetleri yoğunlukla sunduğumuz nakliyat hizmetleri arasında yer almaktadır.

Firmamız istanbul ümraniye, dudullu, imes, tuzla vb. organize sanayi bölgelerinin bulunduğu yerlerden, kamyonet, kamyon, TIR ve Lowbet araçlar kullanarak, ağır yük taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, komple yük ve eşya taşımacılığı ve hafriyat taşımacılığı yapmaktadır. Ayrıca Rampalı araç temin ediyoruz. Nakliyat hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

 İletişim

ÇAĞIL NAKLİYAT MERKEZ

AGAH ATEŞ MAH. ZAMBAK SK. NO:13/1 KÖRFEZ KOCAELİ

 Tel     : 0532 341 19 22  e-Posta : merkez@cagilnakliyat.com

GEBZE ŞUBESİ

MARMARA NAKLİYECİLER SİTESİ B-BL. NO: 4 GEBZE-KOCAELİ

Tel     : 0544 323 92 09

Faks    : 0262 644 55 14

 e-Posta : gebze@cagilnakliyat.com

DÜZCE ŞUBESİ

AKÇAKOCA YOLU ÜZERİ ÇAMKÖY/DÜZCE

Tel     : 0380 526 28 27

Tel 2   : 0542 807 43 93

 e-Posta : duzce@cagilnakliyat.com