Ankara Ülkü Kız Yurdu Hakkında

Ankara Ülkü Kız Yurdu

Öğrenciler çoğu zaman eğitim görebilmek için şehir dışındaki üniversitelere yerleşmek zorunda kalabilmektedir. Bu sebeple de yeni bir şehirde yeni bir düzen kurmak gerekir. Özellikle ailelerin en hassas olduğu konu çocuklarının nerede kalacağıdır. Bilmedikleri bir şehirde çocuklarının güvenliğinin sağlanması, yeme içme ihtiyaçlarının giderilmesi, konaklaması, ders çalışabileceği ortam bulabilmesi konuda tedirgin olabilmektedir. Neyse ki velilerin ve öğrencilerin bu talep ve isteklerine cevap verecek öğrenci yurtları bulunmaktadır.

Ankara’da eğitim görecek bir kız öğrenci için seçebileceği en güvenli ve rahat yurtlardan birisi Ülkü Kız Öğrenci Yurdu’dur. Ankara Kız Yurdu denildiğinde ilk akla gelen Ülkü Kız Yurdu; kız öğrencilerin konforu ve rahatlığı için her şeyi düşünmüş ve ailelerin içini rahatlatacak güvenli bir ortamı oluşturmuştur. Güvenliği olan, her öğrencinin kendisine ait masa, sandalye, yatak ve dolabı olan odaları, kahvaltı ve yemek hizmetleri, Wifi, 7/24 sıcak su imkanlarını sunmaktadır. Öğrencilerin konforunu ve rahatlığını ön planda tutan Ülkü Kız Öğrenci Yurdu; kız öğrencilere ev sıcaklığını sunmaktadır. Peki Ülkü Kız Öğrenci Yurdu‘nun hedefleri nelerdir? diye soracak olursanız;

Ferah, konforlu ve güvenli bir yaşam alanı sunarak kız öğrencilerin eğitimleri boyunca kendilerini sıcak bir yuva ortamında hissetmeleri, üniversite yıllarını mutlu ve özlem içinde anacak anılar biriktirmesine katkı sağlamaktır. Bu bilinçle ve özveri ile profesyonel olarak görevlerini en iyi şekilde yapmaya özen göstermektedir. İlke ve prensiplerinden ödün vermeden; sorumluluk bilinciyle hareket ederek sektöründe fark yaratan ve tercih edilen bir kurum olmayı başarmaktır.

Kurumun geleceğinin garantisi güvenilirliğidir. Tüm çalışanları bilinçli ve profesyonel şekilde çalışmaktadır. Ailelerin emanetleri olan kız öğrencilere en iyi şekilde yardımcı olmaktadır.

Ankara’da eğitimlerine devam eden kız öğrenciler için en güvenilir ve en ekonomik fir yurt olan Ülkü Kız Öğrenci Yurdu; titiz çalışma prensibi ve insan ilişkileri güçlü personelleri sayesinde elinden gelen desteğin fazlasını yapmaktadır. Ankara’da kız öğrenci arıyorsanız Ülkü Kız Öğrenci Yurdu ile irtibata geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.