Ankara Kızılay Kız Yurdu

Ankara Kızılay Kız Yurdu
Ankara Kızılay Kız Yurdu

Ankara Kızılay Kız Yurdu olarak Ankara ‘da üniversite okumaya gelmiş olan kız öğrencilerimiz için ev konforunda bir barınma hizmeti sağlamaktayız. Aynı zamanda yurdumuzda sabah kahvaltısı, akşam yemeği servisi, 24 saat ısınma ve 24 saat sıcak su hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca banyosu içerisinde suit odalar mevcuttur. Bu hizmetler oldukça uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştirilmektedir. Hatta yurt hizmetlerimizden 12 taksit imkanı ile yararlanabilirsiniz.

Ankara Kızılay Kız Öğrenci Yurdu

Yurda aynı zamanda Kpss, Yds, Tusdata, Tusem, Adli Yargı, İdari Yargı, Dişçilik Kurslarına ve de kamp merkezlerine yürüme mesafesinde ve 5 dk uzaklıkta bulunmaktadır. Ayrıca Güven Hastanesi, Havaalanı ve otogara oldukça kolay bir ulaşım imkanı sağlamaktadır. Tüm semtlere giden metro ve otobüsler yurdumuzun bulunmuş olduğu sokağın başında yer almaktadır. Bununla birlikte havaalanı ve otogara kolay ulaşım imkanı bulunmaktadır. Aynı zamanda sokak boyunca mağazalar, kurslar, eğitim kurumları ve franchise cafeler bulunmaktadır. Hatta pandemi süresince Üniversitelere öğrencilerimiz servis ile bırakıp, Ders bitiminde tekrar servisle yurdumuza getirilecektir. Pandemi sürecinden dolayı Butik Kız Yurdu olarak Kontenjanlar düşürülerek ve tüm önlemler alınarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

Üniversiteye yeni başlayacaksanız ya da bir önceki yıl kalmış olduğunuz yurttan memnun değil ve yeni yurt araştırmaları yapmaktaysanız eğer uygun fiyatlı Ankara Kız Yurdu olan Ülkü Kız Yurdu sizlere önerebileceğimiz yurtlar arasında en iyisi diyebiliriz. Uygun fiyatlı olmasının yanı sıra hizmetlerinde de kaliteyi eksik etmeyen yurt çalışanları, öğrencilerin bu barınma hizmetlerinden memnun kalması için ellerinden gelen gayreti göstermektedirler.

Ankara’da yurt arayışınız var ise Ankara Kız Öğrenci Yurdu ile irtibata geçebilirsiniz. Yurdumuza 10-15 dakika ürüme mesafesinde ki fakülteler aşağıdadır.

Yurda Yakın Üniversiteler

ANKARA’NIN EN NEZİH SEMTİNDE

 TÜM OKULLARA KOLAY ULAŞIM

TED ÜNİVERSİTESİ

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ CEBECİ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİL TARİH

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ

SIHHIYE KAMPÜSLERİNE

ANKARA ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM

GÖLBAŞI KAMPÜSÜ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ SİYASAL

İNCEK KAMPÜSÜ

BİLKENT KAMPÜSÜ

ATILIM  ÜNİVERSİTESİ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

UFUK ÜNİVERSİTESİ

YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ

Yurt sadece yükseköğretim okuyan kız öğrenciler için barınma hizmeti vermektedir. Yurdun öğrenciler için sunmuş olduğu çok fazla artı özellik vardır. Bu özelliklerin başında ulaşımın oldukça kolay olması gelmektedir. Yurt birçok fakülteye yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için yurdun web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Adresi: Meşrutiyet Mahallesi, Karanfil Sokak, No:61 Kızılay Bakanlıklar /Ankara

İletişim Numarası: 0532 165 59