Adres Nakliyat

Adres Nakliyat
Adres Nakliyat

Adres Nakliyat uzun zamandır evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermektedir. Türkiye’nin öncü ve köklü ev ve ofis nakliye firmalarından biridir.

Adres Evden Eve Nakliyat geleceğini, üstünlükler sağlayacak şekilde planlarken, hizmet kalitesinin sürekliliğini sağlamak üzere gerekli yatırımları da gerçekleştirmektedir. Evden eve, ofisten ofise taşınma işinde hizmetin kalite çıtasını yükseltmek için araç filosu, ev ve ofis nakliyat hizmeti için gerekli üst teknolojiyi yakalamak için, müşteri ihtiyaçları ve zamanın gerekliliklerine göre sürekli yenilenir.

MİSYONUMUZ
Misyonumuz Ev ve Ofis nakliyat sektörüne yenilikler kazandırmak ve takip edilen olmak. Müşteri memnuniyetini üst seviyede seviye de tutmamızı sağlayan kalite standartlarımızı her zaman bir adım daha ileri götürmek.

VİZYONUMUZ
Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek, evden eve taşımacılık faaliyetlerini üstlenmek, eşyalarını doğru yerde, doğru zamanda ve beklenilen hizmet kalitesinde son noktaya ulaştırırken; temel ilkelerimizden, yasal zorunluluklarından, iş ahlakından ve dürüstlükten asla taviz vermeyerek tercih edilen bir firma olmaktadır.

Adres Evden Eve Nakliyat olarak yalnızca eden eve nakliye hizmeti değil birçok ulusal ve uluslararası taşımacılık hizmetlerini de vermekteyiz. Adres Evden Eve Nakliyat başlıca hizmetleri arasında; yurt içi evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, uluslararası evden eve nakliyat, fuar taşımacılığı, gümrükleme ve depolama hizmetleri yer almaktadır. Kısacası güven gerektiren birçok taşımacılık hizmetlerini kaliteli şekilde vermektedir.

Adres Evden Eve Nakliyat verdiği hizmetlerde her zaman en yeni teknolojileri kullanmaktadır. Taşımanın en sorunsuz şekilde tamamlanması için planlama birimi tarafından süreçler özenle incelenmektedir. Hizmet kalitesini her zaman yükseltmeyi hedefleyen Adres Evden Eve Nakliyat yatırımlarına sürekli olarak devam etmektedir. Daima müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yüksek müşteri memnuniyeti yakalamayı başardık. Adres Evden Eve Nakliyat ile çalışmanın ayrıcalığını siz de yaşayabilirsiniz.

+90 (212) 505-5158

+90 (544) 471-0773

info@adresnakliyat.com

Kurtuluş Caddesi No:168 Şişli / İstanbul