Wollex Masaj Koltuğu Hakkında

wollex masaj koltuğu
wollex masaj koltuğu

Wollex  masaj koltuğunun 1994’den itibaren Türkiye pazarında satışı gerçekleşmektedir. Dünyanın 48 ülkesine ihracat yapan EKA SAĞLIK VE EV ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ ; ürün güvence ve kalitesi, lojistik organizasyonu ve satış sonrası destek konularındaki hizmet anlayışıyla, müşteri memnuniyetinde sağladığı başarı sayesinde kısa zamanda geniş bir kitleye hitap ederek sektörde sağlam adımlar ile ilerlemiştir.

Üretiminde ve ithal ettiği ürün çeşitleri ile kalite ve dizaynı ön planda tutarak sektöre yön veren bir firma olmayı başarmış genç ve dinamik ekibiyle, her zaman öncü olmayı kendine hedef olarak benimsemiştir.

Wollex masaj koltuğu ; Entegre çalışma sistemi kullanarak ilerlemektedir. İthalatını gerçekleştirdiği masaj koltuklarını ve diğer ürünlerini, hizmet kalitesini korumak amacı ile sadece kendi satış kanalıyla gerçekleştirmektedir.  Türkiye çapında servis hizmetlerini; 360 noktada Yetkili Servisleri ve kendi profesyonel kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

EKA SAĞLIK VE EV ÜRÜNLERİ
Merkez & Showroom : Oruçreis Mahallesi Tekstilkent Caddesi Tekstilkent Ticaret Merkezi G-2 Blok Kat 1 No:194 Esenler / İstanbul
Depo : AOSB Çiğli / Karşıyaka / İzmir

Telefon:
0 (212) 438 60 87

Mobil:
0 (532) 216 10 06