Sct Ümraniye Böcek İlaçlama

Sct Ümraniye Böcek İlaçlama
Sct Ümraniye Böcek İlaçlama

Sct Ümraniye Böcek İlaçlama, İstanbul un tüm semtlerinde kurumsal olarak haşere kontrol hizmetleri sunan bir kuruluştur. Bu bölgelerde kurumsal olarak iş yerleri, fabrikalar, gıda işi yapan tüm işletmeler, okul, site, otel, tersane, hastane, spor salonları, restoranlar gibi haşere ilaçlama ihtiyacı olan alanlarda peskontrol hizmeti icra etmekteyiz.

İş yerlerinin düzenli periyotlarda haşere mücadelesine yönelik ilaçlanması ve gerekli raporların ilgili kişilere sunulması kurumsal hizmetlerimizdir. Özellikle gıda işi yapan işletmelerin haşere kontrol hizmeti alması hijyen ve raporlama bakımından gerekli bir işlemdir. Yönetmeliğe göre bu iş yerlerinin aylık periyotlarda haşere ilaçlaması yaptırmaları gerekmektedir.

Restoran, fırın gibi alanlarda gıda malzemelerinin sirkülasyonu daha fazla olduğu için haşerelerin taşınması daha muhtemeldir. Ürünlerin hammaddesinin fumige edilmesi, üretim alanlarının ilaçlanması, depo alanlarının ilaçlanması, dükkanların ilaçlanması en etkili haşere mücadele yöntemidir. Haşerelerin daha oluşmadan önceki larva dönemlerinde müdahale edilmesi oluşmadan kontrol edilmesi haşere kontrolü için daha etkili ve kalıcı ilaçlama çözümüdür.