SAFİR Hasta Yatakları

Safir Hasta Yatakları
Safir Hasta Yatakları

İstanbul Hasta Yatağı Kiralama aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde temin edilebilmektedir. Hasta yatağı hastanın tedavi sürecinin hızlanması ve konforu açısından çok önemlidir. Hasta yakınları hastalarının hastanede olduğu gibi konforunu sağlamak için hasta yatağı kiralama hizmetinden faydalanmaktadır. Kısa dönemli olarak yatağa bağımlı olacak kişiler için hasta yatağı kiralama hizmeti verilmektedir.

Ömür boyu yatağa bağımlı olacak kişiler için de hasta için hasta yatağı satılmaktadır. Hasta yatakları hastanın oturabilir-kalkabilir ve yemek yiyebilir pozisyonlara kolay bir şekilde gelebilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda hastanın dönerken düşmemesi için yanına takılması için isteğe göre korkuluklar da verilebilmektedir. Güvenli ve kaliteli bir hasta yatağı kiralamak isterseniz Safir Hasta Yatakları ile irtibata geçebilirsiniz.

Hasta yatağı kiralamak kadar faydalı olan bir seçenek de kaliteli wollex masaj koltuğu tercih etmektir. Masaj koltukları hastaların kan dolaşımını düzene sokarak hastaların ağrılarının azalmasında etki etmektedir.