Oto Ekspertiz Firma Kalitesi

Oto Ekspertiz Kalitesi

Dr oto ekspertiz; İstanbul’un hemen her bölgesinde araç ekspertiz hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetlerde müşterilerinin memnuniyetini sağlayabilmek adına son teknolojileri kullanmakta ve personellerine her daim eğitimler vermektedir. Her biri alanında uzman personelleri ile de kaliteli hizmetler vermeye devam etmektedir.

Dr ekspertiz ile 2. el araç satın almak isteyen kişiler aracın değişen parçasını, boyasını, kaportasını, motor testini, beyin testini ve fren testini hızlı bir şekilde yaptırabilmektedir. Tüm incelemelerin yapılması sonucunda yazılı bir rapor oluşturulmaktadır. Bu rapor uzman personeller tarafından sözlü bir şekilde de aktarılmaktadır. Kişi aracı alıp almama konusunda daha güvenli ve bilinçli bir karar verir.

Kurumsal bir şekilde çalışmalar gerçekleştiren Dr ekspertiz; oto ekspertiz alanında sektörünün tüm ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde karşılamaktadır. 9 yılı aşkın süredir sektörden sektörün içerisinde yer alan Dr oto ekspertiz; profesyonel ve eğitimli ekspertiz uzmanları ile tamamen müşteri odaklı misyonu ile kaliteli ve kusursuz hizmetler vermektedir. Tüm arabaların marka ve modellerini tek çatı altında güvenli bir şekilde ekspertiz yapmaktadır.

Dr. Oto Ekspertiz şirketi kurulduğu günden bu yana edinmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimleri ile sektörde lider konuma yükselmiştir. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmakta olup bu doğrultuda çalışmalarına büyük bir özenle devam etmektedirler.

Araçlarınızın yaklaşık olarak yarım saatlik süre içerisinde kontrolleri yapılmakta olup daha sonrasında ümraniye oto ekspertiz raporu oluşturulmaktadır. Oluşturulmuş olan rapor sizlere sunulur.

Dr. Oto Ekspertiz hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bir bilgi elde etmek ve bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz eğer aşağıda belirtilmiş olan iletişim bilgilerini kullanabilir ve müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca web siteleri üzerinden ücret bilgilerine de ulaşmanız mümkündür.

Dr ekspertiz personelleri her biri alanında uzmanlaşmış ve son teknoloji cihazları ile profesyonel hizmet sunmaktadır. Güler yüzlü ve titiz çalışma prensibi ile de müşterilerinin gönlünü fetheden personeller; araçların incelemesini yaptıktan sonra yazılı ve sözlü olarak rapor vermektedir. Bu sayede araçla ilgili her türlü bilgi müşteriye aktarılır ve doğru bir karar vermesi sağlanır.

Dr oto ekspertiz; fren testi, beyin testi, motor testi, yanal kayma testi, dyno testi, obd testi, arıza testi, alt kontrol testi, süspansiyon testi, lastik derinlik testi, boya ve kaporta testi ile kapsamlı bir inceleme ile araçla ilgili en ince ayrıntıya kadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Dr ekspertiz; size tarafsız, güvenilir ve profesyonel hizmetler vererek sizin karar vermenize fayda sağlamaktadır. https://otoekspertizumraniye.com/ linke tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.