Forces Firması

Forces Makina Firması Hakkında
Forces Makina Firması Hakkında

Forces Makina Firması Hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için hemen müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Forces Asansör uzun yılların vermiş olduğu bilgi, tecrübe ve deneyimleri ile asansör sektörde kaliteli işlerle adını duyurmuştur. Özellikle iş ortaklarına sağlamış olduğu kaliteli ürün ve ekonomik fiyat seçenekleri ile  Türkiye’nin en çok tercih edilen araç asansörü firması olmayı başarmıştır.

Forces Makina Asansörleri

Firma sektöründeki teknolojik gelişme ve yenilikleri her zaman takip etmektedir. Bu sayede Ar-ge alanında çalışmalarını yaparken ülke ekonomisine de değer katacak ürünleri piyasaya sunmaktadır. Aynı zamanda sanayi alanında bir çok kurum ve kuruluş tarafından asansör ve platform ürünleri tercih edilmektedir.

Ürünlerinin üretimini yaparken, imalatında kullanılan malzemelerin ve komponentlerin kalitesi aynı olmaktadır. Bu sayede de sahip olduğu kalite değerinin bütünüdür. Bu asansörlerle ilgili yönetmelikler ve standartlara uygun ve sürekli test, muayene ve kontrol prosedürlerine uygun ekipmanlar kullanmayı tercih etmektedir.

Asansör çeşitlerinden biri de engelli asansörüdür. Ülkemizde son yıllarda yasaların da teşviki ile engelli asansörü kullanımı diğer yıllara oranla ciddi bir artış olmuştur. Bu asansör, engelli, yaşlı ve tekerlekli sandalye kullanıcıları düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda daha geniş giriş kapısı olan standart otomatik kapıdır. Ayrıca düğmelerin kabartmalı olması ve butonların seviyesi daha aşağı seviyede yatay pozisyonda olması gibi özellikler sebebiyle diğer asansörlerden farklıdır.

Farklı alanlarda engelli asansörü yada merdiven asansörü ile karşılaşmak mümkündür. Bu sayede hastaneler, sosyal mekanlarda özel mülklere, bankalara ve okullara engelli asansörü özel olarak üretilmektedir. Böylelikle engelli kişilerin yaşamlarının bir ölçüde kolaylaştırmasına katkı sağlamaktadır.

Gerekli seyir mesafesi aynı zamanda özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede projenize uygun olacak platform sistemleriyle yapılabilmektedir. Özellikle iç ve dış mekanlara kolaylıkla uygulanabilmektedir. Forces Asansör sizleri kaliteli, emniyetli ve konforlu asansörler ile buluşturmaktadır. Tercihleriniz doğrultusunda kompozitör, paslanmaz sac, galvaniz, alüminyum veya camlı olarak yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için hemen müşteri temsilcileri ile irtibata geçiniz.

Forces Makina Firması Hakkında

Makaslı Lift; depolarda bulunan malzemelerin katlar arasında taşınmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda sevkiyat alanlarında araç yükleme ve boşaltmasında da tercih edilmektedir.  Pek çok işte kullanılan makaslı lifler sayesinde işletmelerin verimliliğinde artış olmaktadır. Yük liftleri tamamen özel imalattır. Ayrıca sizlerin istekleri ve talepleri doğrultusunda projelendirilmesi ve tasarlanması yapılmaktadır. Yüksek performanslı ve kapasiteli  uygulamalarda kullanılmaktadır.