Forces Asansör

Forces Makina Hakkında
Forces Makina Hakkında

Forces Makina, 2010 yılında kurulan bir araştırma ve geliştirme firmasıdır. Yük asansörü, araç asansörü ve makaslı lift konusunda birçok firmaya hizmet vermektedir. Tamamen müşterinin isteğine bağlı olarak üretilen yük asansörleri, araç asansörleri, yük platformları fabrikamızda alanında uzman ekibimizle üretimleri yapılmaktadır.

Çalışanlarımızın hem üst hem de alt kadrosu sanayinin en iyi personellerinden oluşmuştur. Firmamız uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübesi ile birçok sektöre hizmet sunmaktadır.

Ayrıca TÜBİTAK, KOSGEB , GYTE  ve Marmara Üniversitesi desteği ile Ar-Ge çalışmalarını yürütmektedir.

Makaslı Lift

Makaslı Lift, bulunduğu yerden yukarı doğru yükselmektedir. Böylece erişilmesi güç yerlere kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Ayrıca makaslı liflerin sağlam olması, iş güvenliği bakımından yüksek verim sağlar.
Aynı zamanda makaslı liftler sayesinde, çok ağır gelen yükleri emniyetli bir şekilde kaldırır. Makaslı lift, yere  ya da  çukura da monte edilebilmektedir. Sanayi, yükleme alanları  ve üretim hattı olmak üzere birçok alanda makaslı liftler kullanılmaktadır. Forces Makina, kurulduğu günden beri birçok kurumsal firmaya makaslı lift kurmuştur.
İnşaat sektörünün farklı alanlarında, depolama işi yapan şirketlerde, bina iç ve dış zeminlerinde yapılacak temizlik işlerinde çok fazla kullanılmaktadır.

Makaslı Lift veya Makaslı Platform modelleri ve kullanım alanları hakkında daha detaylı bilgi almak için veya makaslı lift ya da makaslı platform fiyat teklifi almak için bizi irtibat numaralarımızdan aramanız yeterlidir. Ya da https://forcesmakina.com/ web sitemizi ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Forces Makina Araç Asansörü

Araç Asansörü, genelde müteahhitlerin binalarda otopark sistemlerini daha verimli kullandığı yöntemlerden biridir. Binaların alt katlarına araçların sağlıklı bir şekilde inmesini sağlayan ve hidrolik sistemle çalışan bir asansördür.

Güvenli bir şekilde kullanılan bir çalışma sistemi bulunmaktadır. Aracın içinde şoför ve üzerinde uzaktan kumandası mevcuttur. Kumanda ile kepenk açılmaktadır. Bu sayede araç içeri girmektedir. Şoför araç asansörünü kol mesafesindeki butona bastığında yukarı veya aşağı hareket ettirerek istediği kata getirebilmektedir. Hatta katta ki kepenk sistemini de uzaktan kumandayla aktif etmektedir. Bu sayede kepenk açılır. Araç katında park eder. Kepenk kapanmadığında hareket etmez. Asansörden indiği takdirde kepenk kapanmalıdır.