Bursa İnegöl Mobilya Firmaları

bursa inegöl mobilya firmaları
bursa inegöl mobilya firmaları

Bursa İnegöl Mobilya firmalarından biri olan inegöl mobilya vadi 2017 yılının ilk çeyreğinde bu sektöre girmiştir. Sektörde olduğu tarihten beri oldukça başarılı ve aktif olarak imalattan halka satışlarını devam ettirmeyi başarmıştır. Aynı zamanda yıllara özgü moda ve trende uygun ürünleri tüketicisiyle buluşturmaya devam etmektedir. Almanya’da yeni açtığı şubesi ile gurbetçi vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor. Modern, Klasik, Chester, Art deco ürünleri ile beraber bunun yanında İskandinav Avangarde serileri de bu online e-ticaret sitesinde bulmanız mümkün. Özellikle inegöl mobilya yemek odaları modellerine de bakmalısınız.

Bursa İnegöl Mobilya

Bursa İnegöl Mobilya Cenneti Vadi’nin, bu yıl tasarım ürünleri yine revaçta. 2021 yılı dekorasyon fikirleri ile ortaya çıkan model ve ürünler göz kamaştırdı. Özellikle renk tonları ve ürün yelpazesi ile İnegöl mobilya modelleri önümüzdeki yıllarda da çok konuşulacak gibi gözüküyor. Bursa reklamlarda geri planda mobilya konusunda en iyi ancak reklamı yok diye kararsız kalabilirsiniz, ancak şöyle düşünün reklama ayıracakları bütçeyi ürünlerin kalitesi ve müşteri memnuniyeti için ayırdıkları bir gerçek. Bu nedenle her reklamı gördüğünüz marka iyi olacak diye bir kaide yoktur….

Unutmayın ferrarinin de reklamı yoktur. İyi olan her şey geri planda kalmayı tercih eder fısıltı gazetesi diye tabir ettiğimiz müşteri portföyü bir üründen memnun kaldı ise sırası ile her yere herkese söylemekten çekinmeyecektir. Nitekim memnun kalmadıklarını da dile getirdikleri için en iyi referans kullanıcıdır.

Modern Angela Yemek Odası Takımı

İnegöl Mobilya Vadi tasarımı ve kalitesi ile şık modern ve yeni nesil tarzda modellere sahiptir. Ayrıca her bütçeye uygun Modern Angela yemek odası takımı rengi ile evlerinize modern tarzı getiriyor. Modern Angela yemek odası takımı; inegöl mobilya yemek odaları kategorisinde bulunan modern yemek odaları bölümündedir.

Yemek odası içeriği ; 1 Adet Konsol Ve 2 Adet Aynası, 1 Adet Yemek Masası, 6 Adet Sandalye Ve 1 Adet Duvar Ünitesi içermektedir. Masa Açılabilir 6 kişilik ve 8 kişilik olarak kullanılabilmektedir.

Özellikle daha ferah görüntü sevenler için beyaz renk alternatifi bulunmaktadır. Kulpların döküm görüntüsü şık bir hava katmaktadır. Konsol depolama ihtiyacınızı fazlası ile karşılayacak geniş iç hacme sahiptir. Aynı zamanda çift aynası ile duvar dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Özellikle sandalyede kullanılan kumaşlar leke tutmaz özel kumaşlardır. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bir bezle yapmanız yeterli olacaktır. Ahşap ve Antrasit uyumu sıcak aile ortamları için vazgeçilmeziniz olacak. Ayrıca düğün paketi olarak aa oluşturabileceğiniz uygun Modeller arasındadır. Bunun yanı sıra Bentley koltuk takımı , ASYA MODERN YATAK ODASI TAKIMI ,ve Onlarca seçenek için web sayfamıza göz atabilir müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

İLETİŞİM
İnegöl Bursa Karayolu Üzeri 4. Km. İnegöl Mobilya Vadisi Giriş Kat
Telefon: +90 224 711 69 64
Telefon: +90 544 238 69 64
E-Posta: info@inegolmobilyavadi.com