All Home AVM

All Home AVM Maltepe uzun yıllardır mobilya dekorasyon alanında hizmet vermektedir. Vermiş olduğu hizmetler doğrultusunda sizlerin talep ve istekleri doğrultusunda mobilya ve aksesuarların satışını yapmaktadır. Bu sayede istediğiniz şekilde kendi tarzınıza göre mobilya bulabilmeniz mümkündür. Evinizin her alanı rahatlıkla kullanılabilmekte ve değerlendirilmektedir. Böylelikle hayalinizdeki gibi mobilyalara sahip olabilirsiniz.

Mobilyalarınızın uzun ömürlü olabilmesi için kullanılacak malzemeler çok önemlidir. All Home AVM yılların vermiş olduğu tecrübe ile mobilya sektöründe kalitesi ve farkı ile adını duyurmayı başarmış bir firmadır. Sizler de evlerinizde kullanışlı, şık tasarım mobilyalar isterseniz All Home AVM Mobilya ile irtibata geçebilirsiniz. All Home Mobilya sizlere özel fiyatları ve tasarım modelleri ile sizlere en iyi şekilde hizmet verecektir.

ÜRÜNLERİ: Baza, baza başlığı, yatak odası takımları, yemek odası takımları, halı, kilim, kesme halı, koltuk takımı, aksesuarlar.

Yatak Odası Takımı almaya karar verdiğinizde ilk önce baza mı karyola mı diye çok tereddütte kalabilirsiniz.Bu tereddütler yüzünden yatak odası takımı seçimi sizin için zorlayıcı olabilir. Mobilya olarak seçim yapacaksanız All Home AVM firmasını tercih edebilirsiniz. Şimdi sizlere kullanım ve fiyatlar olarak baza mı karyola mı daha iyi inceleyelim.

Kullanışlılık açısından:
Bazaların yerden yüksekte konumlanması, ayaklar vasıtasıyla altında boşluk olması, temizlik açısından sürekli silme durumunu gerektirir. Bu durum baza altlarını çekmeden kolay silinmesi açısından çok iyidir.Karyolalar yere sıfır olanlar ve yine ayaklı karyola olanlar şeklinde ayrılmalıdır. Demirden olan ve nostaljik görünüme sahip basit tasarımlı karyolalar ile ahşaptan olan ve ayaklı olan karyolaların da kendine göre temizlik durumları vardır. Bazalara göre geneli yerden daha yüksekte olduğu için temizlik açısından daha rahattır.

Bazaların etrafı genelde ya deri kaplama ya kumaş yada türevleri olduğundan cephe dayanıklılığı ahşap/demir karyolalara biraz daha zayıftır. Karyolaların ise çizilme ihtimaline karşı cila sorunları yada boya sorunları olabilir.Taşıma açısından bazalar iki (tek kişilik) yada üç parçadan (çift kişilik) oluştuğu için karyolaya göre daha rahat hareket ve taşıma kabiliyetine sahiptir. Her ay bir yere taşınma gibi bir hobiniz yoksa bu durum fazla karşılaşacağınız bir sorun olmasa gerek.

All home Avm baza maltepe diye google’da arama yaptığınızda firmanın baza çeşitlerine ulaşabilirsiniz.